Bina Yıkımı

Bina yıkımı ; Kemalpaşa Hafriyat, kaçak ve depreme dayanıksız, hatalı imalatlı yapıların yıkımı ile ilgili hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda bitişik yapılar ya da dar sokakların olduğu iş makinalarının giremediği alanlarda bile profesyonel ekibimiz ve geniş makine parkurumuzla istenilen binaların betonlarını keserek ve kırarak kontrollü bir şekilde yıkımını gerçekleştirmekteyiz. 

Beton Kırma

Temel beton kırma, kolon kırma, kiriş kırma, asansör alanı kırma, merdiven boşluğu kırma, kanal kırma, döşeme kırma gibi alanlarda beton kırma işlemlerini çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirerek iş makineleri ve elektrikli el aletleri ile konusunda eğitimli ve deneyimli personeli ile şekilde çalışmaktadır. 

Bize Ulaşın

İzmir, Manisa, Turgutlu, Kemalpaşa, Torbalı, Tire, Bornova, Alaşehir, Salihli, Ahmetli ilçelerine; Kazı, bina yıkımı, toprak ve moloz dolgu ,beton kırma, altyapı, çevre düzenleme , hafriyat, tesviye, inşaat temel malzemeleri temini hizmeti vermekteyiz. Alt yapı işlemleriniz ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili acil desteğe ihtiyacınız olduğunda 0 532 740 26 57 numaralı telefonumuzu arayarak lütfen bizimle irtibata geçiniz.